Kupte si vstupenku do Galerijní zóny s předstihem!

Šestý ročník festivalu SIGNAL promění ulice Prahy od 11. do 14. října 2018. Pět z více než dvaceti instalací bude patřit do Galerijní zóny SIGNAL festivalu. Kupte si vstupenku a poznejte prostory historických i moderních pražských budov v atmosféře, kterou vytvoří jedinečné instalace umělců z České republiky i ze zahraničí. Konkrétně se můžete těšit na dílo francouzského umělce Guillauma Marmina, newyorského design studia SOFTlab nebo švýcarského tvůrce Zimouna, kteří budou mít na SIGNAL festivalu svoji premiéru. Pravidelní návštěvníci festivalu si možná vzpomenou na české studio 3dsense, které představilo svoji úspěšnou instalaci Faces na SIGNALu 2015 a letos vytvoří nové dílo právě pro Galerijní zónu, nebo na významného českého umělce Richarda Loskota, jehož dílo se objevilo už na SIGNAL festivalu 2014 a pro letošní ročník vytvoří stejně jako 3dsense zcela novou instalaci.

Jak přesně funguje Galerijní zóna SIGNAL festivalu? Galerijní zóna je přístupná pouze po zakoupení vstupenky. Kupte si ji předem online na GoOut.cz, ušetřete čas i peníze a v jednom z míst Galerijní zóny si ji během festivalu jen nechte vyměnit za pásku na ruku. Jedna vstupenka vás opravňuje ke vstupu do všech pěti lokací Galerijní zóny.

Instalace v Galerijní zóně se budou otevírat ve festivalových dnech v 19:00 a zavírat o půlnoci. Součástí Galerijní zóny pro ročník 2018 je Colloredo-Mansfeldský palác, Zrcadlová kaple Klementina, Clam-Gallasův palác, Bar/ák a Hauch Gallery.