Kupte si vstupenky na jedinečný zážitek v Rudolfinu už za 750 Kč.

Už ani ne tři týdny zbývají do události, která přemění interiér Rudolfina ve svět fantazie. SIM/NEBULA: SIGNAL v Rudolfinu unikátním způsobem spojuje videomappingovou projekci s koncertem vážné hudby. Nejlepší vstupenky na tento neopakovatelný zážitek rychle mizí, ale my jsme do prodeje nově přidali i vstupenky na balkon a stání. Jejich cena začíná na 750 Kč, tak neváhejte!

SIM/NEBULA: SIGNAL v Rudolfinu se koná od 16. do 18. února ve Dvořákově síni. Každý večer vždy od 18:00 nebo od 20:00 máte šanci nechat se pohltit fantastickou souhrou videomappingu s hudbou velikánů klasiky. Vstupenky na akci koupíte v sítích Ticketstream a Ticketpro. Cena vstupenek se pohybuje od 750 Kč do 1800 Kč. Pokud jste držitelem průkazů ISIC, ITIC a ALIVE, v síti Ticketstream můžete vstupenku zakoupit s 25% slevou.

Videomappingovou projekci SIM/NEBULA připravilo jedenáct vizuálních umělců z celého světa, kteří v únorové veřejné premiéře spojí své síly se Symfonickým orchestrem Českého rozhlasu. Ten pod taktovkou dirigenta Jana Kučery doprovodí dechberoucí videomapping šitý na míru stěnám Dvořákovy síně skladbami od Antonína Dvořáka, Bedřicha Smetany a Petra Iljiče Čajkovského. Ukázku toho, co vás čeká, jsme si připravili ve videu.