Stáhněte si aplikaci SIGNAL festival 2017

Aplikace SIGNAL festival 2017 je venku! Aplikace dostupná pro iOS a Android a najdete v ní vše, co potřebujete vědět o festivalu včetně mapy, kterou je možné si aktivovat za 29 Kč. Samotná aplikace je zdarma.

Aplikaci SIGNAL festival 2017 najdete v Apple Store i v Google Play. V aplikaci najdete přehledně kompletní program i doprovodný program festivalu, užitečné informace i novinky. Součástí aplikace je tolik očekávaná mapa festivalu, kterou si můžete stáhnout za 29 Kč. Zakoupením mapy přispějete na další existenci festivalu, za což vám moc děkujeme.

Díky spolupráci festivalu s globální technologickou společností Cisco si navíc právě v aplikaci bude možné prohlédnout instalace v Galerijní zóně SIGNAL festivalu novým způsobem. „Festival je mimo jiné oslavou moderních technologií, které nám umožňují vidět dříve neviděné, rychleji vyhledávat informace nebo třeba spolupracovat s lidmi na druhém konci země. To chceme symbolicky ukázat, proto už druhý rok poskytujeme technickou podporu SIGNAL festivalu,“ říká Pavel Křižanovský, technický ředitel společnosti Cisco, která poskytne pro galerijní zónu videokonferenční kamery a Wi-Fi síť s kvalitním připojením pro samotný přenos videa. Pro jeho sledování je zapotřebí spustit festivalovou aplikaci a přihlásit se do Wi-Fi sítě u příslušné instalace. Funkce je k dispozici v lokalitách DUP39, U Stýblů, Colloredo-Mansfeldský palác a Klementinum.