Pojďte s námi tvořit SIGNAL festival! Hledáme dobrovolníky.

Přestože se stále nacházíme uprostřed trošku rozmarného léta a podzim se zdá daleko, my víme, že pátý ročník SIGNAL festivalu je už pomalu za dveřmi. A tak jako žádný předchozí ročník, tak ani ten letošní jubilejní nezvládneme bez vás. Hledáme proto dobrovolníky, kteří by nám od 12. do 15. října 2017 pomohli v ulicích Prahy a stali se nedílnou součástí SIGNAL festivalu.

Vaším úkolem bude navigovat nadšené návštěvníky, poskytovat veškeré potřebné informace, pomáhat nám s organizací nebo prodávat festivalovou mapu. Hledáme zkrátka někoho, kdo by chtěl být součástí festivalu, nahlédnout pod jeho pokličku, baví ho nové technologie a umění a rád se večer prochází městem. Potřebovat vás budeme ve festivalové dny od 18.00 do 24.00 hodin. A co za to? Kromě možnosti prožít SIGNAL zblízka se můžete těšit na pár dalších odměn včetně přístupu zdarma do placených zón festivalu.

Pokud se k nám chcete během SIGNALu přidat a stát se naším dobrovolníkem, pište nám na signalista@signalfestival.com. Těšíme se na vás!