Se Strunami rozehrajeme úvodní den Týdne inovací

Pamatujete si kouzelnou a velmi oblíbenou interaktivní instalaci Struny od Davida Vrbíka, kterou jste měli možnost vidět na SIGNAL festivalu 2016? Právě ta rozehraje v pondělí 14. května prostory pražského Fora Karlín, kde proběhne zahajovací den Týdne inovací.

Do Fora Karlín se sjedou představitelé nejinovativnějších firem z celého světa, aby návštěvníkům ukázali, kam se hýbou současné inovace. Na ty z vás, kteří dorazíte na inovační veletrh čekají například prezentace top izraelských a českých inovací, přínosné semináře, projížďky Teslou X a právě interaktivní instalace Struny, kterou Týdnu inovací spolu s autorem Davidem Vrbíkem dodává právě SIGNAL festival. Přijďte rozehrát melodii unikátního aparátu na pomezí hudebního nástroje a uměleckého objektu nebo se setkat i s námi ze SIGNAL festivalu, po celé trvání veletrhu budeme k dispozici na jeho ploše.

Týden inovací je každoročně největší celorepublikovou událostí k podpoře inovací. Týden inovací ČR 2018 bude zahájen14. května ve Foru Karlín v Praze mezinárodní konferencí a inovačním veletrhem a během celého týdne až do 20. května poskytne návštěvníkům více než 100 doprovodných událostí napříč Českou republikou.