SIGNAL festival 2017 je ve své polovině. Jak vypadají ulice Prahy?

Máme před sebou ještě 2 večery ve znamení světla. Pokud už jste se na festivalu byli podívat, připomeňte si ho v galerii na naší facebookové stránce. Projít se ulicemi Vinohradské trasy můžete i v novém videu. Další, tentokrát z trasy Centrum, najdete u nás na Facebooku už dnes večer. Pokud se na SIGNAL teprve chystáte, fotografie i video jsou ideální inspirací!

Ještě pár užitečných informací pro ty z vás, kteří se do ulic teprve chystáte:

Program festivalu:

Festival trvá každý večer (včetně neděle) od 19:00 do půlnoci. Program najdete na webu nebo v aplikaci. Videomappingy na náměstí Míru a Tyršově domě startují v 19:00 a spouští se každou čtvrt hodinu.

Mapa festivalu:

Mapu festivalu můžete zakoupit na info stáncích na náměstí Míru, na náměstí Republiky, v sadech Svatopluka Čecha a na Jungmannově náměstí nebo u našich dobrovolníků u každé instalace. Její cena je 30 Kč. Mapa je k dispozici i v rámci aplikace SIGNAL festival 2017, která je dostupná pro iOS a Android. V aplikaci mapa stojí 29 Kč. Zakoupením mapy přispíváte na další existenci SIGNAL festivalu, za což moc děkujeme.

Vstupenky:

15 instalací z dvaceti je zdarma. Vstupné se platí u Tyršova domu, za 50 Kč tam dostanete potřebné brýle na 3D videomapping. Placená je pak i Galerijní zóna SIGNAL festivalu. Páska na ruku, se kterou můžete k instalacím umístěným v Colloredo-Mansfeldském paláci, v paláci U Stýblů, v Zrcadlové kapli Klementina a v DUP39, stojí 100 Kč. 

Užijte si SIGNAL!