← Zpět na aktuality
← Zpět na aktuality

Chcete být součástí Signal Festivalu 2021? Právě teď vás hledáme!

12. 9. 2021 → Signal 2021

Jako každý rok tak i tento sháníme schopné, spolehlivé a super lidi, kteří nám pomohou s přípravami v době konání festivalu od 14. do 17. října 2021. 

Do našeho týmu hledáme lidi, kteří chtějí svojí energii, nadšení a volný čas vložit do smysluplného projektu. Nesmí jim chybět láska k umění a technologiím, jsou komunikativní, otevření a když něco slíbí, tak to platí. Také bychom rádi někoho, kdo se k nám může přidat na všechny festivalové dny.

Co za to nabízíme my? Honorář dle vzájemné dohody, praktické zkušenosti a vhled do zákulisí největšího uměleckého festivalu ve veřejném prostoru v ČR, na který každoročně zavítají tisíce návštěvníků. Dostanete také 2x Signal Pass pro vaše kamarády či rodinu. Samozřejmostí je také úvodní školení a to hned dvakrát, takže se nemusíte bát, že byste něčemu nerozuměli. Během festivalových dní nabízíme možnost pracovat na různých pozicích a vidět tak různé instalace.

Tak co, chcete to s námi zkusit? Garantujeme vám jedinečný umělecký zážitek, spoustu nových přátelství a nezapomenutelné vzpomínky. Napište nám na dobrovolnici@signalfestival.com. Těšíme se na vás!

Sledujte naše sociální sítě, přidejte se do eventu a hlavně přijďte na Signal Festival 2021 Plan C.