×
Aktuálně

Vyhlašujeme Signal Calling 2023

Chcete představit svojí tvorbu v rámci hlavního programu 11. ročníku Signal Festivalu, který proběhne od 12. do 15. října? Tak neváhejte a přihlaste se do open callu, který pořádáme společně s kreativní dílnou PrusaLab. Deadline pro zaslání přihlášek je 31.3.2023.

Bližší informace najdete zde.

← Zpět na aktuality
← Zpět na aktuality

Prague Dreams uvidíte v CAMPu až do 11. prosince

31. 10. 2022 → Signal 2022

Dílo Prague Dreams Refika Anadola vytvořené z městských dat, které poskytl Institut plánování a rozvoje hl. m. Prahy, je k vidění v Centru architektury a městského plánování až do neděle 11. prosince 2022. Nenechte si ujít dechberoucí projekci, která v době festivalu praskala ve švech!

Výstava je veřejnosti otevřená zdarma bez nutnosti registrace v rámci otevírací doby CAMPuod úterý do neděle, 9-21 hodin.

Centrum architektury a městského plánováni připravilo i tento týden k výstavě doprovodný program. Již ve středu 2.11. proběhne debata Město, které běží na datech. Přijďte si poslechnout datové odborníky z IPR Praha, Česko.Digital, Liftago nebo z Českého statistického úřadu. Debatou vás provede NATO 2030 Young Leader Jan Lukačevič.

Výstavu Prague Dreams v CAMPu doplní v neděli 6.11. výtvarná dílna pro děti od 8 do 14 let. Co vznikne z mračna bodů? Jakou barvu má pražský sen? Děti budou v rámci dílny tvořit na podobném principu. Budou spojovat obrazce z bodů na papíře a poté na základě informací o vybrané městské struktuře vytvoří vlastní abstraktní obraz pražských snů.