Aktuálně

Nová aplikace je venku!

Stáhněte si festivalovou aplikaci a mějte mapu, program i všechny potřebné informace vždy po ruce! Navíc s ní zažijte náš zbrusu nový projekt Signal AR. Na nic nečekejte a vyražte do Karlína objevovat unikátní instalace skryté v rozšířené realitě.

Ke stažení na App StoreGoogle Play.

Rychta Open Door

15. a 16. 10.,19:00 → 22:00
  • 22 Doprovodný program

O projektu

V rámci doprovodného programu Signal festivalu vás zveme do Ateliéru Rychta, nově zrekonstruované budovy na Výstavišti a bývalé vyhlášené hospody U Primasů z roku 1908.

Historie zvenku, budoucnost uvnitř a to celé v 3D perspektivě. Přesně o tom to bude v pátek a v sobotu od 19:00 do 22:00 u nás na Rychtě. Pošleme vás do virtuální reality Výstaviště v jeho podobě dávné, nedávné i budoucí. Mějte otázky, rádi vám je zodpovíme. Stavte se na drink a dejte si pauzu, až půjdete z Onionlabu za dalším bodem na mapě Signalu. Kdo nebude chtít posedět ani postát, ten může tančit. Za mixem v pátek bude stát DJ Buldog, v sobotu zahraje DJ Poeta. Na cestu posvítí květiny výtvarníka Michala Škapy.

Ateliér Rychta je multifunkční prostor – přes den pro malé, večer pro velké, víkendy pro rodiny. Může být také skvělou volbou pro vaše soukromé i firemní akce. Těšíme se na vás!

  • Partner instalace

    Výstaviště Praha