Aktuálně

Nová aplikace je venku!

Stáhněte si festivalovou aplikaci a mějte mapu, program i všechny potřebné informace vždy po ruce! Navíc s ní zažijte náš zbrusu nový projekt Signal AR. Na nic nečekejte a vyražte do Karlína objevovat unikátní instalace skryté v rozšířené realitě.

Ke stažení na App StoreGoogle Play.

Zóna De’Longhi

19:00 → 24:00

De’Longhi. Váš Perfetto společník při nočních toulkách Prahou.

Inovace, setkávání a emoce. To jsou hodnoty, na kterých si Signal Festival staví, podobně jako značka De’Longhi. Kdykoli si chcete vychutnat to nejlepší kávové aroma, můžete tak s našimi kávovary učinit v pohodlí domova. Právě proto jsme hrdí na to, že vás letošní akcí můžeme také provázet. Naší misí bude poskytnout hostům útulný “chill out” koutek. Zde se můžete v průběhu festivalu zastavit na voňavý šálek kávy zdarma, oddychnout si a načerpat síly na cestě mezi jednotlivými instalacemi.

Naše plnoautomatické kávovary se postarají o přípravu dokonalého šálku italského espressa nebo mnoha dalších kávových nápojů dle vaší chuti. Patentovaný LatteCrema systému zajistí lahodné cappuccino s krémovou mléčnou pěnou připravené v optimální teplotě.

Krom výborné kávy na vás bude čekat také příjemná atmosféra a příležitost k setkání a popovídání si s našimi promotéry.

Můžete se také setkat s naším ambasadorem skrze audiovizuální instalaci pracující s 9 projekčními plochami, jejíž obsah se vám odkryje jen v jediném možném pozorovacím úhlu.