Signal Pass

Datum, čas 14. – 17. 10. 2021
Místo Průmyslový palác, Planetárium a Hauch Gallery

Kód zakoupené vstupenky slouží jako kód pro přednostní a bezplatnou rezervaci návštěvy 360 stupňové projekce v Planetáriu. Návštěva této instalace je možná pouze v rámci rezervovaného časového slotu. Zarezervujte si Váš slot a ke vstupu na instalaci se prosím dostavte 15 minut před začátkem.

Co je Signal Pass?
Vstupenka, která obsahuje vstup na 3 placené instalace (Planetárium Praha, Hauch Gallery, Průmyslový palác). Platí po celou dobu festivalu a nabízí nejlepší způsob, jak si Signal Festival užít naplno. Se Signal Passem získáte také slevu na doprovodný program v Divadle Archa.

Kolik stojí?
Festivalový pass si můžete výhodně pořídit do 3.10. za 200 Kč, od 4.10. do 13.10 za 250 Kč, na místě pak za 300 Kč. Novinkou je zavedení rodinného vstupného. Festivalový pass pro rodinu, která zahrnuje 2 dospělé a až 2 děti, si nyní můžete koupit za 550 Kč, od 4.10. za 700 Kč a na místě za 850 Kč. Děti od 6 do 15 let a senioři nad 65 let mají slevu 50 Kč ze základní ceny. Děti do 6 let a ZTP mají vstup zdarma.

Možnosti vyzvednutí vaší vstupenky

  • Signal Pass si můžete během festivalu vyzvednout na modře označených pokladnách. 
  • Oranžově označená mobilní stanoviště slouží k prokázání bezinfekčnosti, což je nutné pro vstup do prostoru vnitřních instalací. 
  • 3D brýle obdržíte u vstupu do Průmyslového paláce. 
  • Pro návštěvu projekce v Planetáriu Praha si prosím rezervujte konkrétní časový slot. Využijte k tomu kód pro bezplatnou rezervaci v rámci Signal Passu. Ke vstupu na instalaci se dostavte s 15 minutovým předstihem.