Aktuálně

Signal Festival v říjnu nebude. Brzy oznámíme Plan B.

Věřili jsme. Do poslední chvíle. Věřili jsme, že to zvládneme a letošní Signal Festival se uskuteční. Bohužel jsme se dostali do momentu, když už to dál nejde… Jednali jsme s ministrem zdravotnictví Romanem Prymulou, který nám sdělil, že nebudeme schopni festival letos uskutečnit. Ne tak, jak ho znáte.

Do poslední chvíle jsme doufali. Celý tým se neustále přizpůsoboval novým opatřením a každý náš krok jsme už několik týdnů konzultovali s epidemiology. Chtěli jsme udělat všechno pro to, aby festival proběhl hladce a aby na něm všichni byli v bezpečí. Zdraví nás všech bylo a je tou nejvyšší prioritou. A jak jsme vám už dříve říkali, nejsme hazardéři a nedovolíme si zbytečně riskovat.

Co teď, co dál? Pořád vidíme světlo na konci tunelu. Nevíme, jestli bude svítit ještě letos nebo až příští rok. Jedním jsme si ale jistí. I když nás teď pohltila tma, co nejdřív zase rozsvítíme ✹

Pokud jste si zakoupili Signal Pass na letošní ročník, budeme rádi, když nás podpoříte a vstupenku si necháte. Pokud budete chtít vstupné vrátit, obraťte se prosím na GoOut do 15.10.2020. Děkujeme. 

Aktuálně

Letos jdeme na #signalsrouskou

Hygienická opatření připravuje tým Signalu Festivalu dle platných vyhlášek a vládních opatření ve spolupráci s bezpečnostními odborníky a epidemiology.

Více najdete na signalfestival.com/zdraví.

Stáhněte si eRoušku na erouska.cz/ke-stazeni. Chráním sebe, chráním tebe!
S aplikací eRouška pomůžete zastavit šíření COVID-19.

Signal Festival Plan → B

Prohlédnout program

Program 2020

Hledáme Plan B. Neznáme odpovědi, ale klademe otázky. Chceme žít lépe, odpovědněji, šetrněji. Budoucnost začíná dnes. Více o tématu.

Partner mapy

Ztrácíte se? Najděte se! S mapou od ING.

ING vás nenechá ztratit se. Letos nestahujete apku s mapkou, ale všechno vidíte rovnou na webu i na mobilu. Světlu neuniknete.

Zobrazit mapu

Nejčastější otázky a odpovědi

 • Kam potřebuju vstupenku?

  Placené instalace najdete v Průmyslovém paláci, Planetáriu, Hauch Gallery a Anežském klášteře. Nově můžete platit jak hotovostí, tak platební kartou.

  Informace → o vstupenkách
 • Budu na festivalu v bezpečí?

  Určitě. Ke vstupu na vnitřní instalace festivalu je nutné mít roušku. Noste ji ale prosím preventivně vždy, i u venkovních instalací. 

  Vše → o zdraví na festivalu
 • Kde letos najdu mapu?

  Festivalovou mapu najdete na našich nových webových stránkách v sekci Program. Mapu si můžete pohodlně zobrazit také ve vašem mobilu.

  Vše → o mapě a aplikaci

Za Signal Festivalem stojí pražské kreativní studio Signal Productions. Přinášíme unikátní vizuální zážitky světového formátu.

Partneři

Zobrazit všechny partnery
 • Hlavní město Praha

 • Ministerstvo kultury ČR

 • Mercedes-Benz

 • Kooperativa

 • ING

 • Česká televize