← Zpět na aktuality
← Zpět na aktuality

Pomáhejte na Signal Festivalu pohybem s Nadací ČEZ

12. 10. 2023 → Signal 2023

Kromě dechberoucích instalací jsme si pro vás letos přichystali i řadu doprovodných aktivit. Dlouhodobě se snažíme být přístupní všem návštěvníkům bez rozdílu, proto i letos bude většina instalací festivalového programu bezbariérová. Důležitým pilířem festivalu je také snaha upozorňovat na palčivá společenská témata, proto i tento rok navazujeme na spolupráci se Skupinou ČEZ, která je generálním partnerem Českého paralympijského týmu.

V rámci iniciativy Nadace ČEZ Pomáhej pohybem letos podpoříme projekt podporující Český paralympijský tým. Finančně tak podpoříme nadějné sportovce při jejich výjezdech na mezinárodní sportovní soutěže, kde mohou získat kvalifikační kvóty na letní paralympijské hry do Paříže v roce 2024.

Zapojte se i vy! Stačí si zdarma stáhnout aplikaci EPP Pomáhejte pohybem pro iOS nebo Android a svým pohybem po festivalových trasách, bude přispívat na vybraný projekt. Pokud nevíte, jak na to, podívejte se na instruktážní video.

Body můžete sbírat se startem festivalu, tedy od čtvrtka 12. října, až do jeho konce v neděli 15. října. Projekt lze podpořit i mimo festival – ať už běháte, jezdíte na kole, nebo chodíte na procházky.