Aktuálně

Nová aplikace je venku!

Stáhněte si festivalovou aplikaci a mějte mapu, program i všechny potřebné informace vždy po ruce! Navíc s ní zažijte náš zbrusu nový projekt Signal AR. Na nic nečekejte a vyražte do Karlína objevovat unikátní instalace skryté v rozšířené realitě.

Ke stažení na App StoreGoogle Play.

CRYSTALLATION

O projektu

Tuto interaktivní světelně-křišťálovou instalaci ve formě průchozího tunelu dotvářejí sami návštěvníci pomocí umisťování křišťálových přívěsků. Souhra světla a broušených křišťálů se tak i díky nim stává jedinečným a oslnivým zážitkem. Instalace vznikla ve spolupráci se sklářskou firmou Preciosa.

O umělci

/CZ/

Jaroslav Bejvl ml. působí jako šéf designer společnosti Preciosa, pro kterou osvětlení navrhuje už od roku 1986. Své řemeslo zdědil po otci a zdokonaloval během studia pod vedením profesora F. Nováka a J. Pulkrábka a stáže v americkém Seattlu.

Jeho tvorba získala řadu ocenění. Mezi prvními lze jmenovat Good Design 1991 Award za soubor halogenových svítidel Nasua, z nedávných pak cenu veřejnosti Czech Grand Design 2011. V roce 2012 byl vybrán mezi TOP 50 nejvlivnějších designérů Středního východu.