Aktuálně

Nová aplikace je venku!

Stáhněte si festivalovou aplikaci a mějte mapu, program i všechny potřebné informace vždy po ruce! Navíc s ní zažijte náš zbrusu nový projekt Signal AR. Na nic nečekejte a vyražte do Karlína objevovat unikátní instalace skryté v rozšířené realitě.

Ke stažení na App StoreGoogle Play.

Evoluce / 2014

O projektu

Evoluce je pokračování projektu, který Onionlab představili na Mapping Festivalu v Ženevě. Obrazovou a zvukovou abstrakcí projekce rozvíjí koncept evoluce. Je koncipována jako transformace, konstrukce a alterace reality prostřednictvím času a zároveň evoluci prezentuje jako nepřetržitý tvůrčí proces.

O umělci

Onionlab je multidisciplinární audiovizuální studio, které se zaměřuje na produkci uměleckých děl a instalací souvisejících s technologiemi, uměním a designem. Barcelonské studio patří k naprostým světovým průkopníkům v oblasti videomappingu. Věnuje se také laserovým instalacím nebo VR. Mezi jeho nejznámější projekty patří Presented By, LUSH, Sonar +D, Sala 5, Expo Yeosu 2012, Towards Biology nebo pohlcující 3D mappingy Paradoxa, El Prado, Ulterior a Axioma.