Aktuálně

Nová aplikace je venku!

Stáhněte si festivalovou aplikaci a mějte mapu, program i všechny potřebné informace vždy po ruce! Navíc s ní zažijte náš zbrusu nový projekt Signal AR. Na nic nečekejte a vyražte do Karlína objevovat unikátní instalace skryté v rozšířené realitě.

Ke stažení na App StoreGoogle Play.

Light Barrier / 2014

O projektu

Light Barrier využívá speciální systém zrcadel a miliony kalibrovaných, protínajících se paprsků. Výsledným efektem jsou světelné fantomy – vznášející se animované objekty, které se proměňují v prostoru i v čase. Tak, jako se impresionisté inspirovali přirozeným světlem a objevili díky tomu nové kvality malby, Kimchi & Chips v instalaci Light Barrier vycházejí z digitálního světla a zkoumají tak novou vizuální mechaniku.

O umělci

/KR/UK/

Umělecké studio Kimchi & Chips v roce 2009 v Soulu založili Elliot Woods a Mimi Son. Specializují se na objevování novátorských interakcí mezi člověkem a médii a prozkoumávání nových technických a uměleckých paradigmat. Jejich instalace a další práce byly za pět let existence studia vystaveny na desítkách výstav a festivalů napříč čtyřmi kontinenty.