Aktuálně

Nová aplikace je venku!

Stáhněte si festivalovou aplikaci a mějte mapu, program i všechny potřebné informace vždy po ruce! Navíc s ní zažijte náš zbrusu nový projekt Signal AR. Na nic nečekejte a vyražte do Karlína objevovat unikátní instalace skryté v rozšířené realitě.

Ke stažení na App StoreGoogle Play.

The Pool

O projektu

The Pool je interaktivní světelná instalace, složená ze stovky kruhových stupínků. Vstoupíte-li do tohoto prostředí, vstoupíte do světa, kde hra, pohyb a spolupráce vytvářejí vířící efekty světla a barev. Zkuste si představit gigantické plátno, na kterém můžete společně s ostatními malovat světlem. Instalaci The Pool laskavě podpořilo Velvyslanectví USA v Praze.

O umělci

/US/

Jen Lewin je mezinárodně uznávaná sochařka pracující se světlem a principem interaktivity. Jen je vzděláním architektka a architektonické vnímání prostoru se promítá i do monumentálního měřítka jejích instalací. Její práce byly představeny v rámci událostí jako Vivid Sydney a iLight Marina Bay, na bienále v Denveru, Coloradu nebo Jižní Koreji, ale i na samostatných výstavách napříč Spojenými státy a Evropou.