Aktuálně

Nová aplikace je venku!

Stáhněte si festivalovou aplikaci a mějte mapu, program i všechny potřebné informace vždy po ruce! Navíc s ní zažijte náš zbrusu nový projekt Signal AR. Na nic nečekejte a vyražte do Karlína objevovat unikátní instalace skryté v rozšířené realitě.

Ke stažení na App StoreGoogle Play.

O projektu

Koncept 3D anaglyfové projekce turecké skupiny OUCHHH stojí na matematice – algoritmech a parametrech, díky nimž dnes architekti tvoří zcela jiným způsobem. Výsledkem je takzvaná parametrická architektura, kterou se skupina OUCHHH inspirovala. V rámci třetího ročníku SIGNAL festivalu jejich projekce vytrhla Letohrádek Kinských z aktuální podoby a transformovala ho právě do parametrické architektury.

O umělci

/TR/

Mezi speciality turecké kreativní skupiny OUCHHH patří především grafický design, digitální a motion grafika a sound design. Jakožto multidisciplinární kreativní hub se zaměřuje na interaktivní platformy nových médií, kinetické sochy a právě videomappingové projekce. Jejich práce se objevily na různých mezinárodních festivalech, jako je Ars Electronica Fest v Linci nebo barcelonský OFFF Festival, v odborných časopisech jako IDN Magazine, ale například i ve švýcarském CERNu.