×
Aktuálně

Vyhlašujeme Signal Calling 2023

Chcete představit svojí tvorbu v rámci hlavního programu 11. ročníku Signal Festivalu, který proběhne od 12. do 15. října? Tak neváhejte a přihlaste se do open callu, který pořádáme společně s kreativní dílnou PrusaLab. Deadline pro zaslání přihlášek je 31.3.2023.

Bližší informace najdete zde.

Radugadesign

/RU/

Ruské mediální a designové studio Radugadesign vzniklo v roce 2007 a od té doby už stihlo realizovat neuvěřitelných 350 projektů. Díky tomu si vybudovalo vedoucí pozici v oblasti zábavních technologií a interaktivních instalací v Rusku. Jeho práce už ale důvěrně znají i za hranicemi domoviny. Studio Radugadesign se už představilo například ve Francii, Belgii, Koreji, a dokonce i na Severním pólu.

Široká škála aktivit Radugadesignu zahrnuje vše od audiovizuálních show po interaktivní instalace. Při své práci využívá a kombinuje tři své hlavní specializace – prostor, technologie a design. Spolupracuje ale i s mnoha odborníky napříč kreativními obory od architektů přes designéry, umělce a hudebníky až po programátory. Společným úsilím těchto lidí vznikají projekty, které již téměř deset let oslovují publikum po celém světě.