Signal Plus 440 Kč

Datum, čas 12. – 15. 10. (19:00–00:00)
Místo Praha

Vstupenky jsou nepřenosné

Co všechno uvidím? Proč si koupit Signal Plus? 

Signal Plus zahrnuje vstup na 7 exkluzivních instalací v rámci galerijní zóny. Prozkoumat jednotlivá umělecká díla můžete během 4 festivalových dní opakovaně. Nahlédněte během Signal Festivalu do unikátních míst po celé Praze v největší galerijní zóně za celou dobu konání.

Kde si převezmu festivalovou pásku?

Po zakoupení vstupenky online obdržíte email s podrobnými informacemi. Se vstupenkou pak stačí přijít na festivalové pokladny, kde vám ji vyměníme za festivalovou pásku, se kterou už můžete pohodlně vyrazit na všechny placené instalace. Je potřeba mít pásku na ruce po celou dobu festivalu, nová vám po sundání nebude vydána.

Svou pásku si prosím vyzvedněte na jedné z 7 pokladen Signal Festivalu, které se nachází u všech placených instalací:

– Kunsthalle Praha
– Kostel U Salvátora
– Kampus Hybernská
– Muzeum hlavního města Prahy
– Holešovická tržnice – Hala 13
– ZŠ a MŠ Lyčkovo náměstí
– Invalidovna

Pokladny jsou otevřeny během festivalu od 19:00 do 24:00 hodin, 12. – 15. 10. 2023.

VIP Upgrade

Signal VIP Upgrade přináší exkluzivní možnost kdykoliv v průběhu festivalu upgradovat vstupenku Signal Plus na Signal VIP a užít si tak Signal Festival v klidu a soukromí. Upgradem získají návštěvníci vstup do galerijní zóny o hodinu dříve, než běžný návštěvník, a neomezí je žádná fronta. Navíc si na vybrané lokaci mohou vyzvednout speciální welcome drink a vychutnat si tak Signal Festival na maximum.

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a uhradit poměrnou částku. Pak už nezbývá než vyrazit objevovat nabitý program včetně skrytých míst o hodinu dříve, s welcome drinkem a bez front.