Koupit vstupenky

Lístky na všechny placené instalace i doprovodný program Signal Festivalu 2019 najednou z pohodlí vašeho domova? Stále jsou k dispozici lístky do Galerijní zóny, na unikátní audiovizuální koncert i komentované procházky. To vše máte díky online předprodeji téměř na dosah. Stačí si vybrat! Vstup na 3D videomapping je k dispozici pouze na místě za 100 Kč.

Galerijní zóna

Objevte krásy 6 vnitřních prostor a zahrad historické i moderní Prahy. Přijďte se seznámit s tvorbou tuzemských i zahraničních umělců v Českém muzeu hudby, v Zrcadlové kapli Klementina, ve Vojanových sadech, na Ministerstvu dopravy, v Galerii Kooperativy a v Invalidovně.

KOUPIT VSTUPENKY

Soundscape

Čtveřice mladých českých umělců Tereza Bartůňková, Štěpán Hejzlar, Oliver Torr a Ondřej Merta se vám představí v kostele U Salvátora se svým unikátním audiovizuálním koncertem Signal Soundscape: Inner Land Study I, jehož ústředním bodem bude mrak z kouře. Jak se tvůrcům podaří přesunout vnější počasí do vnitřku budovy? Přijďte se podívat.

  • 10.10.
  • 11.10.
  • 12.10.
  • 13.10.
KOUPIT VSTUPENKY

Signal Walks

Signal Walks jsou nedělní komentované procházky s kurátory festivalu, které účastníkům přiblíží vznik díla, výběr umělců i samotný proces vytváření festivalu a jeho kurátorování.

  • neděle 13.10.
KOUPIT VSTUPENKY

Signal Cinema

Signal Cinema je nový projekt Signal Festivalu, který formou filmových projekcí seznamuje diváky s tvorbou nejvýznamnějších světových digitálních či audiovizuálních umělců. Sérii filmových promítání zahájí unikátní světová premiéra španělského dokumentu Visualist, Those Who See Beyond. Volný vstup možný pouze pro držitele Signal Passu. Stačí si zarezervovat místo níže.

  • neděle 13. 10. - 16:00 (Kino Světozor)
REZERVOVAT MÍSTO