×
Aktuálně

Vyhlašujeme Signal Calling 2023

Chcete představit svojí tvorbu v rámci hlavního programu 11. ročníku Signal Festivalu, který proběhne od 12. do 15. října? Tak neváhejte a přihlaste se do open callu, který pořádáme společně s kreativní dílnou PrusaLab. Deadline pro zaslání přihlášek je 31.3.2023.

Bližší informace najdete zde.

Lukáš Dřevjaný (CZ)

Lukáš Dřevjaný alias oxoo pracuje s vizuálními médii od světelného designu, přes videa až po virtuální realitu. Propojuje je v živých vystoupeních, divadelních představeních i vlastních instalacích. Světlo je pro něj prostředkem k manipulaci smyslů a zprostředkování intenzivních audiovizuálních zážitků. Je světelným designérem a live video performerem eventů zaměřených na progresivní klubovou elektronickou hudbu, jako je Lunchmeat Festival nebo Addict Rave. Spoluzaložil Mlha.studio zaměřené na práci s novými médii a vlastní oxoo.digital. V současné době také mentoruje technologie v Art&Digital Labu v Hale 40 v Pražské tržnici.

Sound design k dílu vytvořil Aitcher Clark, pražský producent elektronické hudby ovlivněné industriálem, technem, ambientem a experimentem. Člen uskupení LOFN, které vydalo poslední release “Post-Apo Romance” na prestižním italském labelu Veyl Records. Jeho hudba obsahuje vyváženou směs křehké citlivosti a brutálních schopností tlumené fyzikality, melancholického proudu jemných harmonií, inteligentních beatů s napětím, které postupně vystupují až k okraji otevření neznámému.