×
Aktuálně

Vyhlašujeme Signal Calling 2023

Chcete představit svojí tvorbu v rámci hlavního programu 11. ročníku Signal Festivalu, který proběhne od 12. do 15. října? Tak neváhejte a přihlaste se do open callu, který pořádáme společně s kreativní dílnou PrusaLab. Deadline pro zaslání přihlášek je 31.3.2023.

Bližší informace najdete zde.

Pavla Beranová & Julie Boniche

/CZ/FR/

Během studií ve Francii se Pavla Beranová nadchla pro světlo. Po návratu domů studovala Masarykovu Univerzitu v Brně a VŠUP v Praze. Pracovala jako osvětlovačka v Divadle Archa a měla příležitost podílet se na mnoha projektech současného divadla, tance a výtvarného umění v Čechách i v zahraničí spolu s respektovanými osobnostmi v oboru. Podílí se na projektech na pomezí performancí a výtvarných instalací, ve kterých využívá různorodá média i technologie.

Původem z Paříže, Julie Boniche v současné době žije v Brusselu. Vystudovala ESAG Penninghen v Paříži – obor interiérová architektura a získala magisterský titul v oboru světelného designu v Madridu. Poté měla možnost spolupracovat s mnoha inovátory v oboru. Experimentuje s různými médii – světlem, prostorem, videem a fotografií a podílí se na vytváření instalací, divadelních her, performancí. Zabývá se především světelným designem.