Vstupenky

U většiny instalací neplatíte vstupné. Vstupenky je nutné zakoupit do Galerijní zóny Signal Festivalu, na doprovodný program Struny Signalu – Organik  a na 3D videomapping. Přijímáme pouze hotovost v případě nákupu vstupenek na místě. 

 

Jako vstupenka do Galerijní zóny slouží páska na ruku, kterou můžete zakoupit u vstupů ke všem pěti galerijním instalacím (Colloredo-Mansfeldský palác, Clam-Gallasův palác, Zrcadlová kaple Klementina, Hauch Gallery, Bar/ák) každý festivalový večer od 19:00 do 24:00. Pásku si pro vstup do celé galerijní zóny stačí zakoupit jen jednou. Lze ji koupit i na Signal infopointech. Cena je 170 Kč pro dospělé a 100 Kč pro děti (6 – 15 let) a seniory (65 let a více), děti do 6 let a ZTP mají vstup zdarma. Vstupenky si můžete koupit předem online zde za zvýhodněnou cenu.

 

Vstupenky na placenou část doprovodného programu Struny Signalu – Organik si můžete předem zakoupit online na termíny 11.10., 12.10. a 13.10. K dispozici budou taktéž v místě konání – kostel U Salvátora na Salvátorské 1. Vstupné je v jednotné výši 170 Kč.

 

3D brýle, které slouží jako vstupenka ke 3D videomappingu, je možné koupit pouze před vstupem k videomappingu v Kasárnách Karlín každý festivalový večer od 18:30 do 22:45. Cena je 50 Kč.