Signal AR

Signal AR je zážitek v rozšířené realitě, k němuž je zapotřebí stáhnout mobilní aplikaci z App Store nebo Google Play. Instalace jsme připravili pro 9. ročník Signal Festivalu v roce 2021 jako reakci na globální pandemii. Jedná se o dlouhodobý projekt Signalu, umělecké instalace v rozšířené realitě můžete vidět i během letošního 11. ročníku Signal Festivalu. Jedinečná příležitost pro všechny, kteří Signal AR nestihli v roce 2022.

I díky této trase s vámi můžeme být po celý rok. Na vybraných lokacích je možné prohlédnout si umělecké instalace skrze telefon či tablet. Pro co nejlepší zážitek doporučujeme navštívit instalace za denního světla.

Stáhnout aplikaci

Filter

Nejčastější otázky a odpovědi

 • Kdy si můžu projít trasu v rozšířené realitě v rámci Signal AR?

  Instalace v rozšířené realitě se zobrazují skrze fotoaparát ve vašem telefonu. Trasu doporučujeme navštívit za denního světla, od 8:00 do 19:00 hodin. Signal AR je však v Karlíně celý rok, můžete si ho v klidu užít i mimo festival. Umělecký obsah Signal AR je stejný jako v roce 2021, letos je tu projekt pro ty z vás, kteří ho ještě nestihli.

  Vše → o otevírací době
 • Co musím vědět, než vyrazím na Signal AR?

  Je to jednoduché. Stáhnete si naši aplikaci, přihlásíte se do ní prostřednictvím emailu a zkontrolujete, zda-li váš telefon Signal AR podporuje. V mapě si zaškrtnete Signal AR a vyrazíte do Karlína. Na místě najdete Signal Marker, nascanujete jej skrze aplikaci a pak se už jen kocháte pohledem na vybrané umělecké dílo skrze svůj telefon. Virtuální trasa funguje každý den […]

  Vše → o Signal AR
 • Má AR zvuk?

  Většina instalací má také zvukovou doprovodnou složku. Doporučujeme proto použít sluchátka a zažít Signal AR více smysly.

  Vše → o Signal AR