Prozkoumejte Signal Festival naplno. Díky naší aplikaci, kde máte vše na jednom místě.

S aplikací se na festivalu neztratíte. Mějte jednoduše mapu i program v kapse. Kompletní informace o jedenáctém ročníku Signal Festivalu ve vašem telefonu.

Najdete v ní také jedinečnou virtuální trasu Signal AR. Umělecké instalace skryté v rozšířené realitě na Vás čekají. Stáhněte si naši aplikaci, vyražte do Karlína, objevujte & sdílejte umění v rozšířené realitě.

I díky této trase s vámi můžeme být po celý rok. Na vybraných lokacích je možné prohlédnout si umělecké instalace skrze telefon či tablet. Pro co nejlepší zážitek doporučujeme navštívit instalace za denního světla, tedy mezi 8.00 – 19.00 dle ročního období.

Signal AR je zážitek v rozšířené realitě. Umělecké instalace jsme přiravili pro 9. ročník Signal Festivalu v roce 2021 jako reakci na globální pandemii.

Projekt Signal AR jsme připravili společně s kreativním studiem Brainz Immersive, bicepsdigital a umělci. V rámci Signal AR můžete navštívit pět uměleckých instalací, které zobrazíte skrze displej Vašeho telefonu. Stačí si stáhnout naši festialovou aplikaci, vyrazit na bod na trase Signal AR, nascanovat Signal značku a pak už jen skrze svůj telefon objevovat díla v rozšířené realitě. Nic jiného nepotřebujete. Představte si, že by mezi vaší vlastní představivostí a skutečným světem nebyla žádná ostrá hranice. Žádné vstupné, žádná otevírací doba, žádné překážky. Zažijte Signal AR.

Aplikace Signal

 • → Svět Signalu

  Aplikace Signal AR spojuje historické kulisy Prahy a moderní digitální technologie.

 • → Signal AR

  Objevujte umělecké instalace skryté v rozšířené realitě, které jsou na dosah vaší ruky.

 • → Mapa festivalu a Signal AR vždy po ruce

  Umělecké instalace, události, doprovodný program nebo Signal AR objekty, to vše najdete označené na jednom místě, v naší mapě.

Aplikace je ke stažení pro iOS a Android

→ AR modul je dostupný jen na kompatibilních zařízeních.

Vše důležité o aplikaci

 • Co najdu v aplikaci Signal kromě mapy a programu festivalu?

  I letos, stejně jako loni, najdete v aplikaci virtuální trasu Signal AR nabízející 6 uměleckých děl ve virtuálním prostoru. Instalace vznikly během 9. ročníku Signal Festivalu v roce 2021 v reakci na protipandemická vládní opatření. Vychutnat si ji ale můžete i letos. Stačí si ji stáhnout, vyrazit na bod v mapě, nascanovat Signal Marker a pak už jen skrze svůj telefon objevovat […]

  Vše → o aplikaci a Signal AR
 • Co musím vědět, než vyrazím na Signal AR?

  Je to jednoduché. Stáhnete si naši aplikaci, přihlásíte se do ní prostřednictvím emailu a zkontrolujete, zda-li váš telefon Signal AR podporuje. V mapě si zaškrtnete Signal AR a vyrazíte do Karlína. Na místě najdete Signal Marker, nascanujete jej skrze aplikaci a pak se už jen kocháte pohledem na vybrané umělecké dílo skrze svůj telefon. Virtuální trasa funguje každý den […]

  Vše → o Signal AR
 • Má AR zvuk?

  Většina instalací má také zvukovou doprovodnou složku. Doporučujeme proto použít sluchátka a zažít Signal AR více smysly.

  Vše → o Signal AR